Akcesoria do telefonów

Akcesoria do telefonów

Współczesne telefony posiadają bardzo rozbudowane funkcje, a dzięki dodatkowym akcesoriom mogą z powodzeniem zastąpić kilka urządzeń jak nawigacja, aparat fotograficzny czy odtwarzacz mp3.

Chroń swój telefon

Najpopularniejsze akcesoria do telefonu to oczywiście futerały, które chronią telefon przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Mogą to być tanie etui silikonowe chroniące tylną klapkę telefonu lub futerały zamykane, które równocześnie ochraniają ekran, który w razie upadku nie rozbije się. Dodatkowo ekran można chronić folią lub szybką ze szkła hartowanego.

Wybierając tego typu akcesoria GSM trzeba pamiętać o dobraniu ich do modelu telefonu.

Akcesoria do telefonów dla kierowców

Tanie akcesoria GSM można kupić w sklepie internetowym, który oferuje nie tylko niższe ceny niż sklep stacjonarny, ale przede wszystkim bardzo duży wybór. Każdy bez trudu znajdzie wszystko, co mu jest potrzebne.

Dla każdego kierowcy minimalny zestaw dodatkowych akcesoriów to słuchawka bezprzewodowa lub zestaw głośnomówiący, uchwyt na telefon oraz ładowarka samochodowa.

Te tanie akcesoria GSM zapewnią mu komfort jazdy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Korzystanie z telefonu podczas jazdy to jedna z najczęstszych przyczyn wypadków (poza nadmierną prędkością).

Akcesoria do telefonów dla amatorów zdjęć

Szczególnie młode osoby uwielbiają robić sobie selfi przy każdej okazji i i umieszczać je potem na portalach społecznościowych. Znacznym ułatwieniem może być składany kijek do selfi, który umożliwia robienie zdjęcia z większej odległości. Dodatkowa lampa błyskowa umożliwi robienie zdjęć przy słabym oświetleniu lub w czasie nocnych imprez.

Tanie gadżety dla miłośników muzyki

Osoby, które często rozmawiają przez telefon, słuchają muzyki powinny zaopatrzyć się w słuchawki do telefonu. Do wyboru mają słuchawki douszne z mikrofonem lub słuchawki nauszne. Przy ich wyborze koniecznie trzeba zwrócić uwagę na jakość odtwarzanego dźwięku. Słuchając muzyki w miejscach publicznych trzeba tak ustawić głośność, by nie przeszkadzać innym.

Dodatkowe akcesoria do telefonów

Różnego rodzaju gadżety elektroniczne nie zawsze są niezbędne, ale chętnie z nich korzystamy. Należą do nich smartwatche i smartbandy. Oba znane są już od kilku lat, ale teraz można zsynchronizować je z telefonem. Smartwatch swoim wyglądem przypomina zegarek, ale posiada znacznie więcej funkcji:

• informuje o przychodzących połączeniach i wiadomościach,
• mierzy ilość kroków i pokonany dystans w ciągu dnia,
• monitoruje jakość snu (jego głębokość i długość),
• monitoruje pracę serca.

Ilość funkcji uzależniona jest od wybranego modelu i zainstalowanych aplikacji. Smartband to opaska na rękę bez ekranu, ale funkcje ma podobne.

Oczywiście akcesoriów do telefonów jest znacznie więcej, ich niskie ceny pozwalają na bogate wyposażenie telefonu w dodatkowe gadżety.

Redakcja