Najczęstsze błędy w pielęgnacji siebie

Regulacja brwi

Co jest w pełni oczywiste – dzisiaj każdy w zasadzie dba o siebie, szczególnie zaś mieszkanki tak dużych miast jak Katowice. Niestety jednak często nieświadomie popełniamy wiele błędów, a duża część z nich związania jest z pielęgnacją oraz makijażem oprawy oczu…

Magnetyzm spojrzenia – niezwykle ważna część urody

No właśnie – dzisiaj naprawdę często zapominamy o magii naszego spojrzenia. Niestety w tej okolicy twarzy bardzo widać nasze emocje, zmęczenie stres, dlatego też powinniśmy o nią podwójnie dbać. Najczęściej zaś nasza pielęgnacja sprowadza się do grubej warstwy podkładu, aby zakryć cienie, ciężkiego tuszu do rzęs, pomalowaniu na czarno brwi , co wygląda czasem, jakby ktoś je pomazał markerem oraz do ciężkiego makijażu. Zdecydowanie nie tędy droga. Jak wydobyć naturalne piękno spojrzenia u każdej kobiety?

Regulacja brwi Katowice – to absolutna podstawa!

Przede wszystkim należy zacząć od podstawowej czynności, jaką jest właściwa regulacja brwi Katowice. Częstym błędem jest makijaż na zupełnie nie wygładzonych brwiach o włoskach sterczących w każdą stronę. Jeszcze gorsze efekty daje nieraz próba samodzielnej regulacji brwi, w wyniku czego stają się one cieniutkie i nadają nam dość złośliwy wygląd. No właśnie – trzeba bowiem zaznaczyć, że właściwie to brwi a konkretniej ich kształt mają ogromne znaczenie w budowaniu wyrazu twarzy. Słowem – warto zadbać o profesjonalną regulację brwi Katowice, podczas której nie tylko zostanie nadany im odpowiedni kształt, lecz także barwa.

Rzęsy Katowice – zabiegi regeneracyjne

Oczywiście kolejnym elementem spojrzenia, o który koniecznie musimy zadbać są rzęsy. Na początek warto zdjąć z nich grubą warstwę mascary i zainwestować w różne regeneracje rzęsy Katowice. Dzięki temu rzęsy staną się mocniejsze, dłuższe, ładnie się zakręcą i dodatkowo przestaną się łamać w wyniku nadmiaru kosmetyków. Jeśli taka regeneracja nie wystarczy, to warto pomyśleć o profesjonalnym przedłużaniu rzęs Katowice.

Przedłużanie rzęs Katowice

Na czym polega taki zabieg? Otóż standardowo najczęstszą metodą jest przedłużanie rzęs Katowice sposobem 1:1. Tutaj zasadniczo chodzi o to, że co jedną naturalną rzęsę doklejana jest specjalnym klejem jedna sztuczna rzęsa. Dzięki temu zasadniczo rzęsy wydłużają się i zagęszczają. Taki efekt utrzymać można przez ponad miesiąc, potem jednak należy odkleić rzęsy i przykleić nowe. Warto podkreślić, że jest to zabieg dający znacznie bardziej naturalny wygląd niż przedłużanie rzęs za pomocą sztucznych przyklejanych rzęs z drogerii.

Redakcja